آنتالیا و دیدنی های آن - سایت تور های لحظه آخری داخلی و خارجی ارزان|MiliTour.ir
سایت تور های لحظه آخری داخلی و خارجی ارزان|MiliTour.ir

سایت تور های لحظه آخری داخلی و خارجی ارزان|MiliTour.ir

تور خارجی و داخلی لحظه اخری ارزان و قیمت مناسب
اسلاید دوم

اسلاید اول

آنتالیا و دیدنی های آن

آنتالیا و دیدنی های آن

آنتاليا يکي از مشهورترین شهرهاي کشور ترکیه براي گردشگران و مسافران علاقه مند به جهانگردی است. بسیاری از افراد شانس آن را دارند که با آفر تور آنتالیا به این شهر سفر کنند و به عبارتی از تخفیف های ویژه برای دیدن این شهر استفاده می کنند. اين شهر يکي از شهرهاي مهم گردشگري در ترکيه به شمار مي آيد و هر سال گردشگران بسياري را جذب زيبايي هاي خود مي کند.
از نظر موقعیت جغرافیایی شهر زیبا و ساحلی آنتاليا در امتداد کوههاي توروس با پوشش گياهي درخت کاج قرار گرفته است. این کوه ها زیبایی خاصی به این شهر از نظر وضعیت جغرافیایی داده اند. شهر آنتالیا ترکیه در منطقه مديترانه و در غرب ترکيه قرار گرفته است و از طرف شمال با شهر بوردور همسایه است، از جنوب به درياي مديترانه متصل است، از شرق به شهر سريک و از غرب به شهر کورکوتلي و از جنوب غرب به شهر کمر خاتمه می یابد.

آنتالیا از نظر آب و هوایی بسیار زیبا است و اگر با آفر تور آنتالیا بتوانید به این شهر سفر کنید به راحتی می توانید از زیبایی های ان بهره مند شوید. در طول سال هوای آنتالیا زیاد تغییر نمی کند و اکثر روزها هوا گرم و شرجی است. باید گفت زمستان های آنتالیا کمی خنک تر است و چند روز پشت سر هم ممکن است باران ببارد. پیشنهاد می کنیم با آفر تور آنتالیا در اوایل فروردین تا اواخر آبان به این شهر سفر کنید تا فرصت شنا کردن در سواحل آن را از دست ندهید.
به این ترتیب باید گفت که شهر آنتاليا براي کساني که علاقه مند به ورزش هايي از قبیل موج سواري، اسکي روي آب، قايقراني، کوهنوردي و ورزش هايي از اين دست هستند فرصت بسیار عالی است چون ده ماه از سال مي توانند در اين شهر به اين ورزش ها مشغول باشند .

 

 

قیمت تور ارمنستان , تور لحظه آخری مشهد , تور ارزان قشمقیمت تور تایلندقیمت تور دبی , تور صوفیه بلغارستان تور قبرس اروپاییتور چین قیمت تور گرجستان لحظه آخریارزانترین تور استانبولتور اروپا ارزان قیمتتور فرانسه قیمتتور لحظه آخری ارزان کیشتور های ارزان قیمت کیشتور آنتالیا لحظه آخریتور های کوش آداسیتور پوکت و پاتایا , تور ایتالیا قیمتهزینه تور اسپانیاتور آذربایجان باکوتور ارزان لحظه آخری

 به یادماندنی ترین سفر را با ما تجربه کنید


تبلیغ وسط سایت