از دیدنیهای استانبول چه می دانید ؟ - سایت تور های لحظه آخری داخلی و خارجی ارزان|MiliTour.ir
سایت تور های لحظه آخری داخلی و خارجی ارزان|MiliTour.ir

سایت تور های لحظه آخری داخلی و خارجی ارزان|MiliTour.ir

تور خارجی و داخلی لحظه اخری ارزان و قیمت مناسب
اسلاید دوم

اسلاید اول

از دیدنیهای استانبول چه می دانید ؟

از دیدنیهای استانبول چه می دانید ؟

 

منطقه آکسارای : این منطقه از با قدمت ترین منطقه های شهر استانبول است یکی از مناسب ترین مراکز خرید ترکیه برای گردشگران محسوب می¬شود. منطقه آکسارای مورد علاقه و توجه اکثر گردشگران استانبول است. این منطقه دارای بافت قدیمی ای است و پر از کوچه های کوچک و بزرگ است.منطقه آکسارای مجاور ابنیه تاریخی شهر مانند میدان سلطان احمد ، ایاصوفیه و مسجد سلطان احمد قرار گرفته است. آکسارای محل خرید و فروش احناس به صورت کلی می-باشد و به پاتوق ایرانیان شهرت دارد .این منطقه همچنین دارای هتل های ارزان بوده که بیشتر آنها هتل های سه ستاره اند ولی استفاده از آنها به خانواده ها پیشنهاد نمی¬شود.

کلیسای چورا : از آثار تاریخی و مهم استانبول میتوان کلیسای چورا را نام برد که در آغاز با هدف کلیسایی بیزانسی کلید خورد اما به مسجد تبدیل شد و در حال حاضر موزه ی زیبایی می باشد . در کلیسای چورا کاشی ها و موزائیک های بسیار زیبای وجود دارند که یادگار طراحی و سبک هنر بیزانسی است . قسمتی از کلیسا سال ۴۰۰ بنا شده و ساختمانی که امروزه میبینیم در سال ۱۵۰۰ بنا شده. این موزه همه روزه به جز چهارشنبه ها آماده بازدید می¬یاشد.
خلیج شاخ طلایی : این خلیج یکی از بهترین بنادر طبیعی دنیا است که جداکننده بخش آسیایی و اروپایی استانبول می¬باشد . این خلیج به شکل شیپور ساخته شده و یکی از مکان های دیدنی است. این خلیج قدمت دیرینه ای دارد و مربوط به دوران حکومت بیزانس و عثمانی است که در آن دوران از آن به عنوان مرکز جمع شدن کشتی های نظامی و تجاری استفاده می¬کردند. خلیج شاخ طلایی محلی است که با دریای مرمره یک شبه جزیره را تشکیل می دهد . از تفریحات در این خلیج میتوان به کشنی سواری و استفاده از پارکها و رستورانها اشاره کرد. کشتی سواری در غروب آفتاب منظره زیبا و به یاد ماندنی را برای شما به ارمغان می آورد که بی شک از آن لذت خواهید برد.

 

 

تور مسافرتی ارمنستانتور مشهد ارزانتور مسافرتی قشمتور تایلند ارزانتور ارزان قیمت دبی تور سفر به بلغارستانتور قبرس شمالی لحظه آخریتور سفر به چین نرخ تور گرجستانتور لحظه اخری استانبول قیمت تور دور اروپاتور فرانسهقیمت تور مسافرتی کیشتور ویژه کیشقیمت تور آنتالیا تور لحظه آخری کوش آداسیتور پاتایاتور ایتالیاتور اسپانیا تور آذربایجانتور خارجی لحظه آخری

 به یادماندنی ترین سفر را با ما تجربه کنید


تبلیغ وسط سایت