جاذبه های استانبول با تور آفری لحظه آخری - سایت تور های لحظه آخری داخلی و خارجی ارزان|MiliTour.ir
سایت تور های لحظه آخری داخلی و خارجی ارزان|MiliTour.ir

سایت تور های لحظه آخری داخلی و خارجی ارزان|MiliTour.ir

تور خارجی و داخلی لحظه اخری ارزان و قیمت مناسب
اسلاید دوم

اسلاید اول

جاذبه های استانبول با تور آفری لحظه آخری

جاذبه های استانبول با تور آفری لحظه آخری

 

تورهای مسافرتی، مثلا تورهای ترکیه، یکی از گزینه های انتخابی مسافران و گردشگران هستن که برای سفرهای خارجی و حتی داخلی خود از آنها استفاده می کنند و شاید دلیل آن ارائه خدمات قابل ملاحظه از طرف آژانسهای مسافرتی مجری باشد. این انتخاب مسافران شاید دلیلی دیگر هم داشته باشد و استفاده از آفرها و تخفیف ها در تورها بنا به دلایل گوناگون باشد. مثلا در سفر به استانبول تور افر استانبول از استقبال خوبی برخوردار است. در این گونه آفرها بنا به دلایلی اکثرا از جنس دلایل اقتصادی و سود آژانسهای مسافربری، مسافران می توانند از خدمات سفری آنها استفاده کنند. در این مطلب بنا به اینکه شاید شما هم بخواهید از تور استانبول بویژه تور افر استانبول استفاده کنید مختصری از این شهر را برای شما در نظر گرفته ایم.


جاذبه های زیادی در استانبول هستند که یکی از جاذبه‌های بی‌نظیر آن مسجد آبی است که در زبان ترکی به نام مسجد سلطان احمد مشهور است. این مسجد در قدیمی‌ترین محله شهر استانبول واقع‌شده است. شاید علاقه مند باشید علت نام‌گذاری این مسجد را بدانید، در این مورد باید گفت در ساخت این مسجد از کاشی‌های آبی‌رنگ استفاده شده است. در مورد پیشینه تاریخی این مسجد باید گفت که این مسجد در حدود سال‌های ۱۶۰۹ تا ۱۶۱۶ میلادی ساخته‌شده است. در ادامه باید گفت که این مسجد به‌نوعی آرامگاه بانی آن یعنی احمد اول نیز می‌باشد و در کنار آن‌ یک مدرسه و یک حمام برای مسافران و مردم درست شده است. در مورد سبک معماری آن نیز باید گفت که معماری این مسجد به لحاظ سبک ساخت‌وساز شباهت زیادی به سایر مساجد ترکیه ازجمله مسجد یا کلیسای ایاصوفیه دارد.
در ساخت این مسجد از قبه‌های کوچک و بزرگ استفاده ‌شده و قبه اصلی دارای سه و سه متر قطر و چهل‌وچهار متر ارتفاع است. مسجد آبی تنها مسجد در ترکیه است که دارای شش مناره می‌باشد. پیشناهد می کنیم اگر با تور افر استانبول به این شهر سفر کردید حتما به دیدن این مسجد بروید.

 

 

 

 

تور ارمنستان تور مشهدتور قشم تور تایلند , تور دبیتور صوفیا بلغارستانتور قبرس شمالیتور چین ارزان تور گرجستان قیمتتور ترکیه استانبولتور سفر به اروپا سفر به فرانسه با تور , کیش تور لحظه آخریتور های ارزان کیشتور لحظه آخری آنتالیاقیمت تور کوش آداسیقیمت تور پاتایا پوکت ,  قیمت تور ایتالیاقیمت تور اسپانیاقیمت تور آذربایجانتور لحظه آخریبه یادماندنی ترین سفر را با ما تجربه کنید


تبلیغ وسط سایت