سایت تور های لحظه آخری داخلی و خارجی ارزان|MiliTour.ir

سایت تور های لحظه آخری داخلی و خارجی ارزان|MiliTour.ir

تور خارجی و داخلی لحظه اخری ارزان و قیمت مناسب
اسلاید دوم

اسلاید اول

جاذبه های گردشگری دبی را بیشتر بشناشید

جاذبه های گردشگری دبی

مسجد جمیرا؛

یکی از جاذبهٔ های توریستی و مکانهای دیدنی دبی است. این مسجد از باشکوه¬ترین و شناخته¬شده ترین مساجد در شهر دبی می‌باشد. این مسجد زیبا، یک گنبد زیبا به و بلند و دو مناره که تقریبا ۲٫۵ برابر آن طول دارند، دارد و یک منبر بسیار مجلل که نمونه ی بارزی از معماری نوین است تصوير اين مسجد سمبلی است که بر روی پول های کاغذی ۵۰۰ درهمی نقش بسته است. در ساخت نمای اين مسجد از سنگهای بسیار با کیفیت کرمی رنگ مايل به صورتی استفاده شده است. اين مسجد در زمان غروب آفتاب و شب بسیار چشم نواز است چرا که دارای چراغانی و نورپردازی بسيار زيبایی است .
خانه شیخ سعید؛ از دیگر بناهای باستانی دبی خانه شیخ سعید است که اقامتگاه رسمی شیخ سعید آل مکتوم، امیر دبی و پدر بزرگ امیر فعلی، شیخ محمد بن راشد آل مکتوم ترمیم شده تا بار دیگر در انتهای تونل شندغه دبی با شکوه استوار باشد. در ساخت این خانه از معماری خانه‌های قدیم ایران در ناحیه کویر و جنوب ایران الگوبرداری شده و مواد اولیه برای ساخت این بنا آهک و ساروج بوده است . این سازه حیاطی بسیار وسیع با قسمت¬های مختلف و مستقل برای افراد خانواده دارد که هر بخش تشکیل شده از ایوان، مهمان خانه و تعدادی اتاق است.. این خانه قدیمی، امروزه تبدیل به کلکسیون بی-نظیری از عکسهای تاریخی، سکه‌، تمبر و اسناد تاریخی دبی گشته است.

 

پارک خور؛

از دیگر مکانهای گردشگری دبی میتوان پارک خور را نام برد.این پارک دارای طول برابر ۲٫۶ کیلومتر است که در امتداد خور دبی و در حد فاصل دو پل المکتوم و القرهود در بخش بردبی قرار گرفته است. محوطه ای به نام شهر بچه ها در این پارک قرار دارد. سرزمین عجایب نیز در نزدیکی این پارک قرار گرفته است. در اينجا شما می توانيد تجربه رفتن به يک ييلاق را داشته باشید. این مکان گردشگری دارای چندين هکتار باغ، اسکله های ماهيگيری، مسير های مخصوص دوییدن ، محل هايي برای طبخ بريانی، مناطق بازی برای بچه ها، رستوران ها و باجه¬های فروش غذا و نوشيدنی می باشد. همچنین دارای يک آمفی تئاتر بزرگ نيز می¬باشد که مکان برگزار شدن کنسرت ها در زمان تعطيلات عمومی می باشد. در محوطه پارک يک ماشين کابلی وجود دارد که به بازديدکنندگان اين امکان را می دهد تا سوار بر آن شده و به تماشای پارک و خور دبی بپردازند. در نزديکی ورودی شماره يک پارک نيز يک شهرکودک و يک موزه برای کودکان قرار دارد. در ورودی شماره ۲ نيز شما می توانيد يک موتورسيکلت چهارچرخ به مبلغ ۲۰ درهم برای يک ساعت گردش در پارک اجاره کنيد. در اينجا دوچرخه سواری ممنوع می باشد ولی اسکيت سواری مجاز است.

 

 

 

پیست اسکی دبی‌ ؛

پیست اسکی دبی‌ یکی دیگر از مکانهای توریستی در شهر دبی است که دارای ۵ دور با ارتفاع و شیب متفاوت است و بلندترین دور ‌آن، طولی بالغ بر۴۰۰ متر با سقوطی بیش از ۶۰ متر را دارد. تکنیک¬های خود را در اولین پیست اسکی بلند سرپوشیده جهان به نمایش بگذارید یا شیبهای‌ آرام مبتدی را امتحان کنید. اسکی‌بازها و اسنو‌بورد سواران در هر سطح از مهارتی که دارند، از این شیبهای‌ مختلف شگفت¬زده خواهند شد و علاقه مندان به اسنو‌‌بورد نیز می‌توانند مهارت¬های پرش‌ خود را در منطقه سبک آزاد تمرین کنند. بچه‌ها و والدین نیز می‌توانند به طور یکسان در پارک برفی دوطرفه‌ بزرگ این مجموعه تفریح کنند. اسکی بازها نباید نگران لباس یا تجهیزات اسکی باشند؛ چرا که در پیست اسکی دبی، همه چیز در نظر گرفته شده است و مکان استفاده از لباس زمستانی و تجهیزات اسکی و اسنو‌بورد برای میهمانان وجود دارد. آنها می توانند به پایین شیب منتقل شوند و تله کابین چهارگانه و یدک‌کش ها سریعاً میهمانان را برای دور بعدی به بالا منتقل می کنند.

 

 

تور سفر به ارمنستانتور ارزان قیمت مشهد , قشم تور ارزانتور های تایلند مجری مستقیم تور دبیتور لحظه آخری بلغارستان , قيمت تور قبرس شمالي , آفر تور چینمجری تور گرجستان , تور ارزان استانبول قیمت تور اروپا تور ارزان فرانسه , آژانس مسافرتی تور کیشتور لحظه ای کیشارزانترین تور آنتالیاتور کوش آداسی ارزان , تور پاتایا ارزانهزینه تور مسافرتی به ایتالیا قیمت تور اسپانیاتور زمینی آذربایجان تور های لحظه آخری داخلی

 به یادماندنی ترین سفر را با ما تجربه کنید


تبلیغ وسط سایت