جاهای دیدنی قبرس شمالی را بیشتر بشناسیم - سایت تور های لحظه آخری داخلی و خارجی ارزان|MiliTour.ir
سایت تور های لحظه آخری داخلی و خارجی ارزان|MiliTour.ir

سایت تور های لحظه آخری داخلی و خارجی ارزان|MiliTour.ir

تور خارجی و داخلی لحظه اخری ارزان و قیمت مناسب
اسلاید دوم

اسلاید اول

جاهای دیدنی قبرس شمالی را بیشتر بشناسیم

جاهای دیدنی قبرس شمالی را بیشتر بشناسیم

 

قبل از صحبت در مورد جاهای دیدنی قبرس شمالی باید در مورد وضعیت جغرافیایی آن بحث کرد. کشور قبرس کشوری جزیره ای است که در شرق دریای مدیترانه قرار دارد و پایتخت آن شهر نیکوزیا است. در مورد جذابیت قبرس باید گفت این کشور به دو بخش ترک نشین و یونانی نشین تقسیم شده است که در آن هر دو زبان ترکی و یونانی رسمیت دارند و در مورد مذهب شان باید گفت که یونانی ها ارتودوکس و ترک ها مسلمان هستند. هم قبرس اروپایی و هم قبرس شمالی دارای جذابیتهای خاصی هستند و هر کدام هم باید طی سفرهای جداگانه مورد بازدید قرار گیرند. اگر بخواهیم جاهای دیدنی قبرس شمالی را مورد ارزیابی و بررسی قرار دهیم تا اگر شما قصد سفر به قبرس شمالی را داشتید با آگاهی صحیح به این قسمت از قبرس مسافرت کنید، باید لیست طولانی را ارائه کنیم که شاید فرصت نشود علیرغم اینکه به عنوان جاهای دیدنی قبرس شمالی به شمار می روند، به بازدید آنها رفت.

 

در مورد موقعیت جغرافیایی قبرس به طور کلی باید گفت که این کشور از شمال با تركيه، از جنوب با مصر، از شرق با سوريه و از غرب با يونان همسايه است. در مورد قبرس شمالی باید گفت که بخش ترك‌ نشين قبرس در سال ۱۹۸۳ اعلام استقلال كرد و نام خود را جمهوری ترك قبرس شمالی گذاشت و بنا به پیشینه تاریخی که دارد دارای جاذبه های زیادی هم هست. البته باید اشاره کرد که جمهوری ترک قبرس شمالی که به طور معمول به قبرس شمالی شهرت دارد توسط هیچ کشوری به جز ترکیه به رسمیت شناخته نشده است. ولی باید در مورد آن باید گفت که به ۶ ناحیه با نام های فاماگوستا، گیرنیا، لارناکا، نیکوزیا، لیماسل و پافوس تقسیم بندی شده است که هر کدام از آنها جزو جاهای دیدنی قبرس شمالی به شمار می روند.

 

 

تور لحظه آخری ارمنستانقیمت تور مشهدقیمت تور قشمتور ارزان تایلندآفر تور دبیتور لحظه اخری بلغارستانتور لحظه آخری قبرستور لحظه آخری چین تور ارزان گرجستاننرخ تور استانبول , تور های اروپا هزینه تور فرانسهسفر به کیش با تورلیست قیمت تور کیشتور مسافرتی آنتالیاتور های کوش آداسی , آفر تور پاتایامجری مستقیم تور ایتالیامجری مستقیم تور اسپانیاتور ارزان آذربایجانتور لحظه آخری خارجی

 به یادماندنی ترین سفر را با ما تجربه کنید


تبلیغ وسط سایت