سایت تور های لحظه آخری داخلی و خارجی ارزان|MiliTour.ir

سایت تور های لحظه آخری داخلی و خارجی ارزان|MiliTour.ir

تور خارجی و داخلی لحظه اخری ارزان و قیمت مناسب
اسلاید دوم

اسلاید اول

دیدنی های تور لحظه آخری پاتایا

دیدنی های تور لحظه آخری پاتایا

پاتایا از شهرهای ساحلی کشور تایلند است که در ساحل شرقی خلیج تایلند واقع شده. پاتایا در جنوب بانکوک قرار دارد و با اتوبوس حدود ۲٫۵ ساعت از بانکوک فاصله دارد.پاتایا آب و هوایی مرطوب و خشک دارد و سه فصل است. از نوامبر تا فوریه این شهر خشک و گرم است و ۵۰% رطوبت و حدود ۲۰-۳۰ درجه سانتی گراد دما دارد. در این بازه رگبارهای کوتاه نیز می¬بارد و بهترین زمان سفر کردن به این شهر است.

از مارس تا می هوای گرم و مرطوب با رطوبت ۷۵% دارد که گاهی نیز با بارندگی همراه است. از ژوئن تا اکتبر نیز گرم و بارانی با ۹۰% رطوبت و ۲۵-۳۵ درجه سانتیگراد دما است. پاتایا از مقاصد مهم گردشگران کشور تایلند است و سالی بیش از ۵ میلیون نفر به این شهر سفر می¬کنند. در ادامه برخی از جاذبه¬های گردشگری و مکان¬های دیدنی تور پاتایا را ذکر کرده¬ایم:

پارک سنگ و مزرعه کروکدیل¬ها؛ این مجموعه در ۹ کیلومتری شهر پاتایا قرار دارد و دارای گیاهان زیبا، درختان و صخره¬های غول پیکر است که هر کدام بین چند صد سال تا چند میلیون سال قدمت دارند. در بخشی از این پارک، مزرعه¬ای برای نگهداری و پرورش کروکدیل¬ها تعبیه شده که چیزی بیش از ۱۰۰۰ کروکدیل در آن جای داده شده¬اند.همچنین حیوانات دیگری مانند گربه ماهی، فیل، اسب، خرس¬های کمیاب، مارماهی،شیر،ببر،آهو و شتر در این پارک وجود دارند. همه روزه نمایش¬های جذاب توسط کروکدیل ها برای بازدیدکنندگان اجرا می¬شود. مینی سیام؛ مجموعه¬ای درنزدیکی مرکز پاتایا ایت که در آن مجسمه و ماکت آثار باستانی مشهور جهان به چشم می¬خورد.

این مجموعه¬ی مینیاتوری سومین مجموعه پس از نمونه¬های آن که درهلند و تایوان هستند، است. چیزی بیش از ۱۰۰ ماکت مینیاتوری از آثار تاریخی بزرگ جهان در مقیاس۱:۲۵ در آن جای گرفته¬اند. از آثار معروف موجود در مجموعه می¬توان معابد معروف تایلند از جمله معبد بودای زمردین، برج پیزا، برج ایفل، مجسمه آزادی و تخت جمشید را نام برد. از دیگر جاذبه¬های تو پاتایا می¬توان به جزیره مرجانی، باغ استوایی نانگ نوچ، باغ وحش ببرها، موزه ریپلی و خانه حقیقت مقدس را نام برد.

پاتایا شهری در ساحل شرقی خلیج تایلند است و در جنوب شرقی شهر بانکوک قرار دارد. پاتایا سالیانه بیش از ۵ میلیون توریست دارد که بیشتر آن مردان هستند و از شهرهای توریستی تایلند محسوب می-شود. پاتایا به علت وجود بارها و تفریحات شبانه(دیسکوها) در جهان مشهور است. سواحل و جزایر اصلی پاتایا در امتداد شهر به طول سه کیلومتر هستند و این مسیر از مملو از هتل و مراکز خرید و رستوران است. خیابان واکینگ استریت از مهم¬ترین مناطق گردشگری در پاتایا و مرکز تفریحات شبانه در پاتایا است. از سواحل معروف پاتایا میتوان Jomtien Beach را نام برد که در جنوب ساحل اصلی پاتایا قرار دارد. این ساحل برای افرادی که برای آرامش به این شهر می¬آیند بسیار مناسب است و دارای هتل¬های مجلل و وسایل تفریحی و رفاهی بسیار است.

 

این منطقه ساحلی تمیز، یک پارک و یک برج بسیار مشهور دارد. این برج شبیه برج میلاد تهران است و ۱۷۰ متر طول دارد و از بالای آن تمام نقاط پاتایا رامی¬توان مشاهده کرد. در پارک قید شده نیز افزون بر وجود استخر و وسایل بازی، این امکان فراهم شده که با آسانسور به طبقه بالای برج بروند و از آن¬جا تمام منطقه را مشاهده کنند و سپس با تله-کابین به ساحل روند.

سواحل پاتایا معروف و پر از جمعیت هستند. در جنوب پاتایا قایق¬های موتوری وجود دارد که برای رفتن به جزایر پاتایا قابل کرایه و استفاده هستند.دراطراف پاتایا تعدادی جزیره وجود دارد که عبارتند از کولان که در غرب پاتایا است و دارای شش ساحل مشهور است، کوساک که در شمال کولان است و دارای جزایر کوچکی است که با دو ساحل به هم متصل هستند،کوکروک درشرق کولان است و دارای جزیره کوچکی پر از صخره است و دارای ساحلی شنی است که محل تماشای صخره¬های مرجانی است و کوپای که محلی خوب برای ماهی¬گیری، غواصی ، ماهی¬گیری و شنا کردن است. از دیگر جاذبه¬های تور پاتایا می توان به دنیای زیر آب، مینی سیام، معبد وات یانسانگ، دهکده فیل¬ها، باغ وحش ببرها، بازار شناور، ساحل جامتین، پارک سنگی، باغ نونگ نوچ و بانگ ساری را نام برد.

 

 

 

 

رزرو تور ارمنستانتور لحظه آخر مشهدتور داخلی قشم قیمت تور ارزان تایلندتور ارزان دبی , تور بلغارستان , تور قبرس , تور چینتور گرجستان,قیمت تور لحظه آخری استانبول , تور ترکیبی اروپاتور مسافرتی فرانسهتور هوایی کیش تور سفر به کیشنرخ تور آنتالیاتور کوش آداسی لحظه آخری , تور پوکت پاتایاتور سفر به ایتالیا تور بارسلونا اسپانیاتور آذربایجان زمینی , سایت تور لحظه آخریبه یادماندنی ترین سفر را با ما تجربه کنید


تبلیغ وسط سایت