سایت تور های لحظه آخری داخلی و خارجی ارزان|MiliTour.ir

سایت تور های لحظه آخری داخلی و خارجی ارزان|MiliTour.ir

تور خارجی و داخلی لحظه اخری ارزان و قیمت مناسب
اسلاید دوم

اسلاید اول

دیدنی های پاتایا را بیشتر بشناسیم

دیدنی های پاتایا را بیشتر بشناسیم

 

شهر پاتایا، شهر توریستی با چشم اندازهای فراوان است که همه ساله تعداد زیادی توریست را پذیرا است. این شهر دارای سواحل آرام ، آب وهوای مناسب و امکانات تفریحی- رفاهی بسیار است که گشت و گذار در شهر را دلپذیر می­سازند. اگر قصد سفر با تور پاتایا را دارید بهتر است از قبل آشنایی نسبی یا مکان­های گردشگری این شهر داشته و طبق سلیقه خود ، زمان اقامت خود را مدیریت کنید. در ادامه سعی کردیم تا مکان­های توریستی مهم این شهر را ذکر کنیم:

کائو فرابت ؛این تپه ی کوچک، بین پاتایای جنوبی و چوم تیان قرار دارد و مکانی مناسب برای تماشای مناظر وسیعی از این شهر است.بر روی این تپه، معبد کائو فرابت، بنای یادبود، پارک و باغ های بسیار قرار دارند.

 

برج و پارک پاتایا؛ این برج و پارک آبی در چوم تیان واقع شده و دارای مجموعه ای از تفریحات متنوع آبی، کابل های ارتباطی (از جمله ترن و تله کابین) و رستورانی گردان است.

پارک سه پادشاه؛ این پارک از آرام ترین و باشکوه­ترین پارک های پاتیاست. از جاذبه های این پارک می توان باغ های آراسته، نقاشی های زیبا متعلق به داستان های حماسی و بتکده های زیبا با معماری چینی که در آن­ها مجسمه بودا قرار دارد، اشاره کرد.

دنیای زیر آب؛ آکواریومی بزرگ است با مجموعه ای از انواع گونه های دریایی خیلج تایلند. این آکواریوم عظیم الجثه، دارای تونل شیشه ای ۱۰۵ متری است که بازدید کننده ها با عبور از آن، گونه های مختلف ماهی ها را در حال شنا تماشا می کنند. این تونل دارای چهار منطقه است که منطقه ی اول، منحصر به ماهی های زینتی و نادر، منطقه ی دوم، دارای مجموعه ای از نرم تنان، منطقه ی سوم، دارای انواع لاک پشت ها و ماهی های آرام و منطقه ی چهارم، مکانی مخصوص ماهی های رودخانه ی آمازون است. این آکواریوم، یکی بزرگ ترین و مدرن ترین در نوع خودش در آسیا است.

مزرعه ارکیده سیرفون؛ مزرعه ی ارکیده ی مزرعه ای از انواع گل های اراکیده است که می­توانید از آن خرید کنید.

معبد یاناسانگ وارارام ووراماهاویاناین محل در سال ۱۹۷۶ بنا شده و غرفه های نمایشگاه بین المللی است که سبک معماری ملی هر کشور به نمایش در آمده. معبد ساتاهیپ یا لونگ فوی اول ؛ این معبد را لونگ فوی اول ، در طول پادشاهی رامای پنجم بنا کرده است که قسمت پشتی آن، رو به دریاست و دربخش شمالی آن، موزه ی دریایی و یک بنای یادبود، قرار دارد.

 

 

 

تور مسافرتی ارمنستانتور مشهد ارزانتور مسافرتی قشمتور تایلند ارزانتور ارزان قیمت دبی , تور سفر به بلغارستانتور قبرس شمالی لحظه آخری , تور سفر به چیننرخ تور گرجستان , مجری تور استانبول , تور لحظه آخری اروپاتور لحظه آخری فرانسه تور کیش لحظه آخریرزرو تور کیش ,تور آفر آنتالیا مجری مستقیم تور کوش آداسیتور ترکیبی پوکت پاتایاتور ایتالیا ارزانتور اسپانیا ارزان , تور باکو آذربایجان , تور لحظه آخری داخلی

 به یادماندنی ترین سفر را با ما تجربه کنید


تبلیغ وسط سایت