سایت تور های لحظه آخری داخلی و خارجی ارزان|MiliTour.ir

سایت تور های لحظه آخری داخلی و خارجی ارزان|MiliTour.ir

تور خارجی و داخلی لحظه اخری ارزان و قیمت مناسب
اسلاید دوم

اسلاید اول

صومعه پالرمو و گاردالند در ایتالیا

صومعه پالرمو: در این صومعه، ۲۰۰ مرده با میزان پوسیدگی های متفاوت در زیر زمبن قرار گرفته اند. در سالهای ۱۵۹۹ تا ۱۹۲۰ ثروتمندان پالرمو جنازه نزدیکان خود را به این صومعه تحیل میدادند و در اینجا آن را در قفس قرار میدادن و یا با قلابهایی به دیوار نصب میکردند. اگر خواهان ترس وهیجانید به این قبرستان زیرزمینی سری بزنید. این صومعه در قرن ۱۶ بوسیله راهبان بنا شد و به مردم اجازه داده شد که مرده های خود را در آنجا مومیایی و نگهداری کنند. این زیرزمین را به پنج بخش تقسیم کرده اند: بخش زنان، بخش مردان، بخش کشیشان ، بخش راهبان، بخشی برای فراد عالی رتبه چون دانشمندان و ارتشداران. قدیمی ترین مومیایی در این گورستان، مربوط به برادر سیلوسترو دا گوبو در سال افتتاح آن است.

 

گاردالند: مجموعه رفاهی تفریحی گاردالند، یک پارک تفریحی و یک هتل است که در شمال شرقی ایتالیا و ساحل شرقی دریاچه گاردا قرار گرفته و در سال ۱۹۷۵ تاسیس شده است. این پارک بزرگ برای هر سن و سلیقه ای مناسب است و از جاهای دیدنی ایتالیا به شمار میرود. بچه ها از سرسره ها و قایق های بادی بی شک لذت کافی را خواهند برد و بزرگترها نیز در چنین جای تفریحی حوصلشان سر نمیرود. مجموعه گاردالند مساحتی بالغ بر ۴۴۵ هزار متر مربع است که از این مقدار حدودا نیمی از آن به پارک اختصاص یافته است. تعداد بازدیدکنندگان از آن حدودا به ۳ میلیون در سال می¬رسد. در سال ۲۰۰۵ در رتبه پنجم پارکهای برتر دنیا بود و امروزه هشتمین پارک محبوب اروپاست.از جذابیتهای آن میتوان به جنگل ریپدز، ماموت، فرار از آتلانتیس، گردباد آبی، رپتور، رامسس و سیاه چاله که عضوی جدید در این مجموعه است اشاره کرد. این پارک که بزرگترین پارک تفریحی ایتالیاست، انواع بازی های آبی را دارد و همچنین با درختان زیبای تزیین شده پر شده است. اگر شما از این پارک زیبا دیدن کردید، میتوانید در هتل زیبا و قلعه مانندی نیز اقامت داشته باشید در کل این مجموعه بسیار دیدنی است و میتواند روز خاطره انگیز و به یادماندنی ای برای شما بسازد.
دریاچه کومو: کومو، مرکز شهرستان کومو، در شمال ایتالیا و مرز سویس و اتریش واقع شده است. در کنار این منطقه، دریاچه ای به نام همین شهر ( کومو) قرار گرفته که در کنار آن روستاهای زیادی شکل گرفته اند و به نوعی به این منطقه حیات بخشیده است. شمال دریاچه کومو به کوههای آلپ متصل است و سومین دریاچه بزرگ ایتالیاست که در عمیق ترین مناطق حدودا ۴۰۰ متر عمق و حدودا ۱۴۵ کیلومتر مساحت دارد. از تفریحات لذت بخش در این دریاچه میتوان قایق سواری روی آن و دیدن از روستاهای اطراف آن باشد که به یک روز کامل زمان نیاز دارد. در این منطقه ویلاهای زیبایی از زمان رم باستان ساخته شده که شهرت جهانی دارند. همچنین باغهای حیرت انگیزی در این منطقه وجود دارد که زیبایی آن را چندبرابر کرده اند. این دریاچه با نام لاریو نیز معروف است . تفریح ماهیگیری نیز از تفریحات مورد علاقه محلیان و گردشگران این منطقه است. این دریاچه و روستاهای اطراف آن از آب و هوای خوب و معتدلی برخوردار می¬باشند که خود باعث جذب گردشگران بیشتر و بیشتر به آن است. اگر طالب استراحت در محیطی بکر و طبیعی و به دور از آلودگی ها و صداهای شهری هستید، این دریاچه زیبا بی شک گزینه ای مناسب برای شما خواهد بود.

 

 

تور لحظه آخر ارمنستانتور مشهد ارزان قیمتآفر تور قشم , تور مسافرتی تایلندتور لحظه آخری دبیقیمت تور بلغارستانقیمت تور قبرسقیمت تور چینقیمت تور گرجستانتور لحظه آخری استانبول , تور ارزان اروپاقیمت تور فرانسه تور های کیشتور کیش لحظه آخری ارزانتور های آنتالیا قیمت تور کوش آداسیارزانترین تور پاتایا , تور مسافرتی ایتالیاتور مسافرتی اسپانیاتور کشور آذربایجانتور خارجی لحظه آخریبه یادماندنی ترین سفر را با ما تجربه کنید


تبلیغ وسط سایت