سایت تور های لحظه آخری داخلی و خارجی ارزان|MiliTour.ir

سایت تور های لحظه آخری داخلی و خارجی ارزان|MiliTour.ir

تور خارجی و داخلی لحظه اخری ارزان و قیمت مناسب
اسلاید دوم

اسلاید اول

پارک آبی آدلند و شهر افه سوس کوش آداسی

پارک آبی آدلند و شهر افه سوس کوش آداسی

کوش آداسی ترکیه چنان دارای جاذبه های زیبایی است که اصلا گذر زمان را در آنجا حس نخواهید کرد.به شما پیشنهاد می کنیم قبل از سفر به تور کوش آداسی جاذبه های آن را بشناسید و از وقت خود به خوبی استفاده کنید.

شهر افه سوس

یکی از مناطق گردشگری کوش آداسی تور شهر افه سوس است که شهری باستانی است که بین ازمیر و کش آداسی قرار گرفته است. تور این شهر یک صبح تا بعدازهر به طول میانجامد. ک.ههای شمال افه سوس جایی است که میگویند اصحاب کهف درآنجا در غاری به خواب رفته بودند. و از قرن پنجم این مکان به عنوان زیارتگاه و مرکز دینی درآمده است. در نزدیکی افه سوس خانه ای است که میگویند حضرت مریم ۱۰ سال پایانی عمر خود را در آن جا زندگی کرده اند. این مکان امروزه به کلیسای کوچکی مبدل شده و همه ساله پذیرای تعداد زیادی از مسیحیان سراسر جهان است.

 

پارک آبی آدالند

پارک آبی آدالند در کوش آداسی از بزرگترین و مجهزترین پارکهای آبی اروپاست و مکان تفریحی مناسبی برای گردشگران میباشد. پاموک کاله یا قصر پنبه ای نیز با دارا بودن تراورتن های سفید، آب گرم و شهرهای سنتی مرکز گردشگری مشهوری است که در نزدیکی کوش آداسی واقع شده است. جزیره ی کبوتر نیز جزیره ی کوچکی است که در فصل مهاجرت پرندگان خانه آنها میشود و بسیار مکانی آرامش بخش و به دور از هیجان است و برای علاقمندان به مکانی دنج و خلوت پیشنهاد میشود.

 

 

 

 

تور لحظه آخر ارمنستانتور مشهد ارزان قیمتآفر تور قشمتور مسافرتی تایلندتور لحظه آخری دبیقیمت تور بلغارستانقیمت تور قبرس قیمت تور چین قیمت تور گرجستان , پکیج تور استانبولتور اروپا ارزانتور فرانسه ارزانارزانترین تور کیش , تور چارتر کیش , رزرو تور آنتالیا ,  تور لحظه آخری کوش آداسیتور ترکیبی پاتایا پوکت , هزینه تور ایتالیاهزینه سفر به اسپانیا با تور هزینه تور آذربایجان , تور لحظه آخری ارزانبه یادماندنی ترین سفر را با ما تجربه کنید


تبلیغ وسط سایت